3. kolo Kupa Hrvatske 2024.

Prvi dan natjecanja 3. kola Kupa Hrvatske (Regija Sjever)

Naši natjecatelji uspješno su nastupili na prvom danu natjecanja 3. kola Kupa Hrvatske, regija Sjever.

U muškoj sportskoj gimnastici (MSG) u obaveznom programu naši predstavnici bili su Karlo Kartelo, kadet, i Noa Kutičić, mlađi junior. Noa Kutičić ostvario je odličan rezultat, osvojivši prvo mjesto u višeboju s ukupno 113.650 bodova, dok je Karlo Kartelo zauzeo sedmo mjesto s 109.950 bodova.

U ženskoj sportskoj gimnastici (ŽSG) slobodnog programa naši rezultati su također bili zapaženi:

• Nina Gudelj (program U1) osvojila je brončanu medalju s 54.150 bodova.
  • Klara Redovniković (program U2) plasirala se na šesto mjesto s 64.150 bodova.
  • Hana Bočkor (kadetkinje - slobodni program) zauzela je peto mjesto s 59.700 bodova.

Mlađe seniorke slobodnog programa ostvarile su ekipnu pobjedu s ukupno 126.500 bodova u sastavu: Lucija Dorić, Idora Horvat i Ana Slunjski. Pojedinačno u višeboju:

• Lucija Dorić osvojila je brončanu medalju, zauzevši treće mjesto s 45.000 bodova.
  • Idora Horvat bila je peta s 43.150 bodova.
  • Ana Slunjski šesta s 38.350 bodova.

U apsolutnom programu, naša natjecateljica Elena Chen osvojila je drugo mjesto u višeboju s 39.350 bodova.

Drugi dan natjecanja 3. kola Kupa Hrvatske (Regija Sjever)

Drugog dana natjecanja, naše predstavnice u ženskoj sportskoj gimnastici (ŽSG) postigle su također zapažene rezultate u obaveznom programu.

Ekipa mlađih kadetkinja, u sastavu Milana Bytkivska, Erika Iskrić, Tena Tkalčević, Karla Slavica Gašparin i Ema Vajnreb, osvojila je prvo mjesto s ukupno 245.850 bodova. Pojedinačno u višeboju, rezultati su sljedeći:

• Milana Bytkivska osvojila je prvo mjesto s 61.950 bodova.
  • Erika Iskrić zauzela je drugo mjesto s 61.700 bodova.
  • Karla Slavica Gašparin i Tena Tkalčević podijelile su treće mjesto s 61.100 bodova.
  • Ema Vajnreb bila je petnaesta s 58.050 bodova.

Ekipa djevojčica, u sastavu Elena Jozić, Veronika Antić, Leona Baran i Sofija Ledinski, također je osvojila prvo mjesto s ukupno 236.300 bodova. Pojedinačno u višeboju:

• Elena Jozić bila je četvrta s 59.650 bodova.
  • Veronika Antić zauzela je peto mjesto s 59.450 bodova.
  • Leona Baran završila je na sedmom mjestu s 59.350 bodova.
  • Sofija Ledinski bila je jedanaesta s 57.850 bodova.

U ostalim kategorijama, naše natjecateljice također su pokazale odlične rezultate:

• U kategoriji mlađih juniorki, Darija Grabušić osvojila je drugo mjesto s 61.350 bodova.
  • U juniorskoj konkurenciji, Leona Čukelj bila je četvrta s 58.350 bodova.
  • U kategoriji kadetkinja, Bruna Pappo zauzela je peto mjesto s 60.100 bodova, Marijana Prelog dvanaesto sa 58.450 bodova.

Čestitamo našim gimnastičarkama na sjajnim nastupima i rezultatima!