ATON KUP 2024

Na ATON kupu u Nedelišću, održanom 19.10.2024., naši gimnastičari i gimnastičarke ostvarili su zapažene rezultate.

Ekipa V. kategorije u sastavu Stela Bekavac, Hana Bošković, Agathe Buseine i Coutant Le Houarner Philae osvojila je 3. mjesto.

Ekipu VII. i VIII. kategorije, koju su činile Tonka Kramar, Kristina Ivanek, Una Tesla, Ema Ilčić, Mia Jakobović, Ana Kolar, Brigita Čibarić i Marija Jozić, osvojila je 4. mjesto, jednako kao i ekipa VI. kategorije, sastavljena od Elene Vukić, Eve Đurek, Jane Bošnjak, Katarine Jozić, Lare Šoštarić, Nike Ilijaš, Stele Kokolek i Tene Kurtanjek.

U pojedinačnom višeboju, zlatnu medalju osvojila je Tonka Kramar u VIII. kategoriji, dok su srebrna odličja pripala Davidu Pikuli u IV. kategoriji i Noi Benčiću u V. kategoriji. Elena Vukić je zauzela 5. mjesto u VI. kategoriji, a Matea Hlad je osvojila 6. mjesto u X. kategoriji.

Čestitamo svim natjecateljima na njihovim nastupima i postignutim rezultatima!