2. kolo Kupa Hrvatske 2018.

2. kolo Kupa Hrvatske regije Sjever koje će se održati u Zagrebu (u organizaciji ZTD Hrvatski sokol) 13. listopada 2018. godine.

Sudionici:                                                                                                                                    GK “NOVI ZAGREB”                                                                                                                      GK “MM ZADRAVEC”- ČAKOVEC                                                                                                      GK “SAMOBOR”                                                                                                                            GK “VINDIJA” – VARAŽDIN                                                                                                            GK “SOKOL” – SISAK                                                                                                                    GK “OLIMPIK GIM”- ZAGREB                                                                                                          GK “DUBRAVA”-ZAGREB                                                                                                                GK “TREŠNJEVKA”-ZAGREB                                                                                                              GK “GIMKO” - ZAGREB

Mjesto i datum: SOKOLSKI DOM, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 6. , ZAGREB, SUBOTA 13.10.2018.

PROGRAM NATJECANJA: u skladu s propozicijama HGS-a za 2018. godinu (“B” i “C” MŽSG te muški „D” program i Univerzalni), ”A” program -prema dogovoru članica regije

ROK PRIJAVE: petak 05.10.2018. godine

KOTIZACIJA NATJECANJA: 150,00 HRK po učesniku, 200,00 HRK-„A” program

SUTKINJE I SUCI: 2 suca/tkinje po klubu

NAGRADE:                                                                                                                                    1. do 3. mjesto pojedinačno – medalje                                                                                              1. do 3. mjesto ekipno – pehari i medalje za sve članove ekipa                                                      Svim ostalim učesnicima, pojedincima i ekipama dodijeliti će se diplome.

NAPOMENA: svaki učesnik dobit će sok i sendvič

SATNICA NATJECANJA- MSG ujutro, ŽSG nakon njih:

 (NAPOMENA: NATJECATELJI/CE NEMAJU POSEBNO ZAGRIJAVANJE PO SPRAVAMA VEĆ DUŽE ZAGRIJAVANJE PRED NASTUP!)

07:45 - 08:05  opće zagrijavanje  MSG (svi programi) -1. turnus

 

08:05 - 08:15 zagrijavanje na prvoj spravi na kojoj počinje natjecanje (sudački sastanak MSG od 7:50-8:10)

08:20 - 11:20  natjecanje MSG (svi programi) -1. turnus

 

11:40 – 12:00  OTVORENJE NATJECANJA, proglašenje  MSG (+PROGL. UKUPNOG PLASMANA„D” PR.ZA 2018.)

11:00 - 11:40 opće zagrijavanje kat. MLAĐIH KADETKINJA I KADETKINJA „C” ŽSG  (NA GALERIJI)- 2. turnus

 

11:30 - 11:55 sudački sastanak ŽSG

12:00 - 14:00  natjecanje MLAĐIH KADETKINJA I KADETKINJA „C” ŽSG 

 

14:15 - 14:30 proglašenje MLAĐIH KADETKINJA I KADETKINJA „C” -2. turnus

13:45 - 14:15 opće zagrijavanje kategorija ML. JUNIORKI I JUNIORKI „C”  ŽSG  (NA GALERIJI) - 3. turnus

 

14:30 – 16:50   natjecanje  ML. JUNIORKI I JUNIORKI „C”  - 3. turnus

17:05 - 17:15 proglašenje ML. JUNIORKI I JUNIORKI „C”  - 3. turnus

 

16:30 - 17:00 - opće zagrijavanje svih kategorija SENIORKI „C” TE CIJELOG „B” PR. ŽSG  (NA GALERIJI) - 4.turnus

17:15 - 19:30 - natjecanje  SENIORKI „C” I „B” PROGRAMA  - 4. turnus

 

19:45 -  proglašenje  SENIORKI „C” I „B” PROGRAMA  - 4. turnus

MOLIMO VAS DA BUDETE SPREMNI NA MOGUĆE ODSTUPANJE U SATNICI OD 15-20 MINUTA.

 

MOLIMO RODITELJE DA SE PARKIRAJU NA OBLIŽNJIM PARKIRALIŠTIMA (U SUBOTU OD 15h JE BESPLATAN PARKING) JER JE PROSTOR ISPRED DVORANE OGRANIČEN, A POVREMENO IMAMO PROBLEMA S KOMUNALNIM REDARSTVOM.