Prvenstva i završnice Kupa RH 2018

Prvenstva i završnice Kupa RH u sportskoj gimnastici održati će se u Slavonskom Brodu, 9., 10. i 11. studenog 2018. godine i to:

 • 27. Višebojsko prvenstvo Hrvatske u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici za mlađe dobne kategorije                                                                                                                                       • 18. Završnica Kupa Hrvatske u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici - B program                             • 15. Završnica Kupa Hrvatske u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici - C program

Letak 

Na Završnicu Kupa koja će se održati u Slavonskom Brodu od 9-11.11.2018. plasirali su se putem održanih kola u 2018. godini sljedeći natjecatelj Gk Dubrava:

 

MLAĐE KADETKINJE 'B' – POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Antonija

Gorički

GK DUBRAVA

55,10

55,50

 

 

110,60

Mia

Gašparin

GK DUBRAVA

53,60

54,65

 

 

108,25

Iva

Begić

GK DUBRAVA

53,20

54,50

 

 

107,70

Gabrijela

Dučkić

GK DUBRAVA

52,85

54,55

 

 

107,40

Sofija

Mesarić

GK DUBRAVA

50,45

 

 

 

50,45

 

MLAĐE KADETKINJE 'B' – EKIPNO

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

3+2

GK DUBRAVA

162,70

165,65

 

 

328,35

 

KADETKINJE 'B' - POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Franka

Jelić

GK DUBRAVA

 

47,55

 

 

47,55

 

MLAĐE JUNIORKE 'B' – POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Lucija

Dorić

GK DUBRAVA

40,40

35,20

 

 

75,60

Magdalena

Jurina

GK DUBRAVA

42,95

42,60

 

 

85,55

Dora

Jarni

GK DUBRAVA

43,10

43,85

 

 

86,95

Marta

Šarec

GK DUBRAVA

35,30

 

 

 

35,30

 

MLAĐE JUNIORKE 'B' – EKIPNO

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

GK DUBRAVA

127,05

121,65

 

 

248,70

 

MLAĐE KADETKINJE 'C' – POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Eva

Makek

GK DUBRAVA

60,55

60,35

 

 

120,90

Ana

Križ

GK DUBRAVA

61,30

58,85

 

 

120,15

Astrid

Kozarić

GK DUBRAVA

59,45

58,20

 

 

117,65

Dora

Krstić

GK DUBRAVA

57,10

56,85

 

 

113,95

Dora

Pipek

GK DUBRAVA

56,40

58,45

 

 

114,85

Naomi

Lazić

GK DUBRAVA

55,65

55,35

 

 

111,00

 

MLAĐE KADETKINJE 'C' – EKIPNO

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

GK DUBRAVA

239,35

237,25

 

 

476,60

 

MLAĐE JUNIORKE 'C' – POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Marta

Reljić

GK DUBRAVA

61,25

60,45

 

 

121,70

 

KADETI 'C' – POJEDINAČNO

Ime

Prezime

Klub

I. KOLO

II. KOLO

 

 

Ukupno

Din

Džanić

GK DUBRAVA

113,15

114,50

 

 

227,65

 

Iskrene čestitke svim plasiranima!

 

Kategorije:

27. VPH za mlađe dobne kategorije  10.11.2018.                                                                                MSG:                                                                                                                                             • univerzalni program: ml. kadeti; dječaci                                                                                         • kadeti                                                                                                                                         • ml. juniori                                                                                                                              ŽSG:                                                                                                                                               • ml. kadetkinje                                                                                                                               • kadetkinje                                                                                                                                   • ml. juniorke

18. ZKH, B program   10.11.2018.                                                                                                    MSG:                                                                                                                                             • kadeti                                                                                                                                           • juniori                                                                                                                                         • seniori                                                                                                                                      ŽSG:                                                                                                                                               • ml. kadetkinje                                                                                                                             • kadetkinje                                                                                                                                   • ml. juniorke                                                                                                                                 • juniorke                                                                                                                                       • seniorke

15. ZKH, C program   11.11.2018.                                                                                                    MSG:                                                                                                                                             • kadeti                                                                                                                                         • juniori                                                                                                                                         • seniori                                                                                                                                  ŽSG:                                                                                                                                               • ml. kadetkinje                                                                                                                               • kadetkinje                                                                                                                                     • ml. juniorke                                                                                                                                 • juniorke                                                                                                                                       • seniorke

Mjesto održavanja:                                                                                                                Dvorana “Vijuš” Stanka Vraza 2a 35 000 Slavonski Brod 

Kotizacija:                                                                                                                                  200 HRK po natjecatelju/natjecateljici, uplata do 5.11.2018.

Rok za prijavu:                                                                                                                            02.11.2018.

Propozicije:                                                                                                                          Hrvatski gimnastički savez http://hgs.hr/wp-content/uploads/2018/02/ propozicije_nacionalnog_programa_2018.pdf

Suci:                                                                                                                                              4 sutkinje ŽSG i 6 sudaca MSG za svako od 3 natjecanja, po regiji

Smještaj:                                                                                                                            Turistička zajednica grada Slav. Broda https://www.tzgsb.hr/index.php?page=smjestaj

Raspored natjecanja:                                                                                                                PETAK (9.11.)                                                                                                                                 • dolazak i smještaj sudionika natjecanja                                                                                         • mogućnost treninga (A i B program)                                                                                               • tehnički sastanak (A i B program) u dvorani “Vijuš” u 19:00 sati                                                      SUBOTA (10.11.)                                                                                                                             • sudački sastanak u 8:30 sati                                                                                                           • natjecanja A i B programa MŽSG                                                                                                  • natjecatelji 2. i 3. turnusa imaju opće zagrijavanje u gimnastičkoj dvorani, a prije samog nastupa na spravi 10 minuta zagrijavanja                                                                                                          • trening za natjecatelje C programa u gimnastičkoj dvorani prema sljedećem rasporedu:               regija SJEVER 16:30 - 18:00                                                                                                           regija ZAPAD 18:00 - 19:30                                                                                                     regija JUG 19:30 - 21:00                                                                                                                  • tehnički sastanak (C program) u 20:30 sati                                                                                    NEDJELJA (11.11.)                                                                                                                           • sudački sastanak u 8:00 sati                                                                                                        • opće zagrijavanje je u gimnastičkoj dvorani, a prije nastupa na svakoj spravi natjecatelji imaju 10 minuta zagrijavanja na toj spravi                                                                                                       • natjecanje C programa MŽSG 

Detaljna satnica natjecanja:

Raspored subota

Raspored nedjelja

OBAVIJEŠTAVAMO CIJENJENE RODITELJE, GIMNASTIČARE I GIMNASTIČARKE DA ĆE SE ZA VRIJEME ODRŽAVANJA NATJECANJA 10. i 11. STUDENOG U HOLU SPORTSKE DVORANE “VILJUŠ”, STANKA VRAZA 2A, SLAVONSKI BROD VRŠITI PRODAJA MUŠKIH I ŽENSKIH GIMNASTIČKIH TRIKOA PO POVOLJNIM CIJENAMA.